0
okazja.pl

Aktualności

samochody

Kiedy najlepiej kupić samochód używany?

Obecnie kupno samochodu używanego nie należy do prostych zadań. Niektóre rzeczy jednak się nie zmieniły i w tym kontekście jesteśmy w stanie wspomnieć

Czytaj więcej
seat

O czym każdy właściciel samochodu musi pamiętać w ciągu roku?

Posiadanie samochodu wiąże się z koniecznością dopełniania każdego roku par formalności. O czym zdecydowanie nie można w tym kontekście zapominać?

Czytaj więcej
zepsuty samochód

Nie zawsze warto okazyjnie kupić uszkodzony samochód

Zakup używanego samochodu zawsze wiąże się ze sporym ryzykiem. To jest jednak jeszcze większe w wypadku kupna używanego samochodu, który jest nie tylko używany, ale też uszkodzony.

Czytaj więcej
fiat 500

Czy teraz jest dobry czas na sprzedaż samochodu?

Ceny aut aktualnie są wyższe niż kiedykolwiek. Rosną one dynamicznie od pewnego czasu i sprawia to, iż wielu kierowców zastanawia się nad tym czy jest to odpowiedni moment na sprzedaż swojego obecnego samochodu.

Czytaj więcej
zakup auta

Czy przy braku nowych i używanych samochodów można jeszcze okazyjnie kupić samochód?

Dostępność samochodów na rynku motoryzacyjnym jest obecnie naprawdę mierna, co sprawia, że auta ostatnimi czasy mocno drożeją. Czy oznacza to jednak, iż w celu kupna auta musimy przygotować obecnie górę pieniędzy?

Czytaj więcej
samochody

Czy obecnie jest szansa na letnie promocje przy zakupie auta?

Kryzys w branży motoryzacyjnej może niestety objawić się na wiele różnych stron. Czy braki w samochodach sprawią, że w tym roku nie spotkamy się z letnimi wyprzedażami w salonach?

Czytaj więcej