0
okazja.pl

Kominek elektryczny DIMPLEX Wkład 36" Revillusion ECO LED Promocja

Cena: 2 599,00 zł

-24%

Cena rynkowa 3 390,00 zł

Dodał: Centrum Komina
(Brak opinii)

Koniec: 2020-09-30 10:25
(Zostało: 8 dni 23 godziny 18 minut)

Stan: Nowy

Lokalizacja: Zielona Góra

Rodzaj: Kominki elektryczne
Marka: Dimplex
Dimplex jest liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Oferuje niezwykle realistyczny, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje wyznacznikiem standardów w tej grupie produktów. Atmosfera, którą tworzą kominki elektryczne Dimplex powoduje, że kilka milionów konsumentów na całym świecie uczyniło je centralnym punktem wystroju swoich domów. Kominki elektryczne Dimplex przemawiają do różnych gustów, aranżacji i stylów od nowoczesnego począwszy, na klasycznym skończywszy.

„Elektryczny ogień” to ogień przyszłości! Kominki elektryczne Dimplex są łatwe w montażu oraz obsłudze. Nie brudzą pomieszczeń i nie trzeba ich czyścić, nie wydzielają też spalin ani nie parzą – są więc całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Kominki elektryczne są również niedrogie w eksploatacji. Koszt użytkowania efektu świetlnego w modelach ECO LED waha się w granicach 1-3 groszy za 1 godzinę pracy urządzenia. Dzięki temu, można cieszyć się blaskiem płomieni bez konieczności zaprzątania sobie głowy zużyciem energii elektrycznej.

Efekty płomieni kominków elektrycznych Dimplex wykorzystują zaawansowane technologie i są wyjątkowo realistyczne. Do dyspozycji są cztery rodzaje efektów, zatem nietrudno wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom i najlepiej pasuje do otoczenia.

Wkład kominkowy do zabudowy – zaproszenie do zaprojektowania wymarzonego kominka, a tym samym do zaaranżowania wnętrza według własnego uznania. Jego zaletą jest możliwość zabudowania w ścianie, meblach, bądź dowolnego rodzaju obudowie, która będzie spełniać nasze oczekiwania. Wyposażony w termowentylator o mocy 2 kW, termostat i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomienia Optiflame LED z paleniskiem płonące polana i antyferleksyjnym panelem podświetlanym diodami LED wykonanym w technologii Mirage™. Model wykorzystuje technologię Revillusion® z realistycznie migoczącymi płomieniami i możliwością regulacji ich jasności, migotania, a także zmiany koloru. Technologia ThruView™ sprawia, że odczucie naturalnych płomieni jest bardzo realistyczne. W połączeniu z paleniskiem Realogs® Plus i naturalnej wielkości polanami, a także wnętrzem z naturalnym wzorem cegieł oraz śladami sadzy sprawia, że Revillusion 36" jest doskonałym wyborem gwarantującym wrażeniami porównywalne z tradycyjnym kominkiem. Technologia LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego to ok. 2gr/1 h!

Dane techniczne

-Typ kominka: wkład elektryczny do zabudowy
-Technologia efektu płomienia: LED
-Przybliżona szerokość całkowita (z obudową): 95 cm
-Przybliżona szerokość wizji ognia: 90 cm
-Kolor dominujący: czarny
-Pilot zdalnego sterowania: tak
-Funkcja grzania: tak
-Typ kominka: do zabudowy
-Model wkładu elektrycznego: DIMPLEX 36” REVILLUSION ECO -LED
-Wymiary (szer. x wys. x gł.): 94,4 x 67,6 x 30,7 cm
-Kolor / wykończenie: czarny
-Widok na palenisko: 1-stronny
-Efekt płomienia: Revillusion®
-Podświetlenie: LED
-Palenisko: płonące polana
-Termowentylator: tak
-Termostat: tak
-Pilot: tak
-Grzanie, moc w trybie 1: 1000 W
-Grzanie, moc w trybie 2: 2000 W
-Nawiew (tylko wentylator): tak
-Moc grzewcza: 2000 W
-Zużycie energii przez efekty optyczne: 19 W
-Efekty dźwiękowe: nie
-Efekty kolorystyczne: niebieskie / czerwone
-Napięcie: 230V/50Hz
-Długość kabla zasilającego: 1,5 m

Możliwa wysyłka

Montaż danego kominka po uzgodnieniu z przedstawicielem handlowym Centrum Komina.

Dokładne informacje dostępne u przedstawiciela handlowego Centrum Komina.

Od prawie 20 lat firma zajmuje się oferowaniem kominówi kominków wraz z montażem. Oprócz konkurencyjnej ceny, gwarantujemy fachowe doradztwo oraz bezpłatny projekt z wizualizacją 3D.

Zobacz podobne okazje

7500 zł

Nowoczesny narożny kominek ZP5 z montażem

Stan: nowy

11850 zł

Kominek trójstronny ZP57 z montażem PROMOCJA!! CAŁA POLSKA

Stan: nowy

10950 zł

Kominek Narożny ZP58 z montażem PROMOCJA!! CAŁA POLSKA

Stan: nowy

8900 zł

Nowoczesny kominek prosty ZP61 z montażem PROMOCJA!! CAŁA POLSKA

Stan: nowy