0
okazja.pl

Nowoczesny kominek narożny z płaszczem wodnym ZPW6 z montażem

Cena: 9 150,00 zł

-18%

Cena rynkowa 11 150,00 zł

Dodał: Centrum Komina
(Brak opinii)

Koniec: 2020-12-31 12:36
(Zostało: 27 dni 16 godzin 10 minut)

Stan: Nowy

Lokalizacja: Lubuskie

Rodzaj: Obudowy kominkowe, Wkłady kominkowe
Marka: Kratki
Wystarczy przeznaczyć 9150 złotych brutto (z VAT), by pojawił się u Państwa piękny kominek z płaszczem wodnym, w nowoczesnej stylistyce, profesjonalnie wykonany przez firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem. Każdy prawidłowo wykonany kominek wodny jest w stanie skutecznie ogrzewać wodę w instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłą wodę użytkową, efektywnie współpracując z kotłem gazowym.

Zabudowa kominkowa będzie w bardzo prostej formie – przykłady pokazane są na zdjęciach obok. Zaproponowany przez nas wkład kominkowy z płaszczem wodnym to Oliwia 17 kW BS / Wodny

W cenie ujęte są także wszystkie niezbędne materiały instalacyjno-budowlane, a także kompleksowy montaż w promieniu maksymalnie do 100km od Zielonej Góry. Cena nie zawiera materiałów hydraulicznych oraz podłączenia hydraulicznego kominka do instalacji C.O.

Możliwy jest także dobór innego wkładu kominkowego, a także rozbudowanie lub zmiana zabudowy kominkowej. Każdemu klientowi zapewniamy bezpłatny projekt techniczny kominka wraz z wizualizacją 3D.

Serdecznie zapraszamy!

Montaż danego kominka po uzgodnieniu z przedstawicielem handlowym Centrum Komina.

Dokładne informacje dostępne u przedstawiciela handlowego Centrum Komina.

Od prawie 20 lat firma zajmuje się oferowaniem kominówi kominków wraz z montażem. Oprócz konkurencyjnej ceny, gwarantujemy fachowe doradztwo oraz bezpłatny projekt z wizualizacją 3D.

Zobacz podobne okazje

6375 zł

Nowoczesny kominek ZP15 z montażem

Stan: nowy