0
okazja.pl

Nowoczesny kominek ZP1 z montażem

Cena: 5 600,00 zł

-8%

Cena rynkowa 6 050,00 zł

Dodał: Centrum Komina
(Brak opinii)

Koniec: 2020-08-07 10:26
(Zostało: 2 dni 0 godzin 25 minut)

Stan: Nowy

Lokalizacja: Lubuskie

Rodzaj: Obudowy kominkowe, Wkłady kominkowe
Marka: Kratki
Wystarczy przeznaczyć 5600 złotych brutto (z VAT), by pojawił się u Państwa piękny kominek w nowoczesnej stylistyce, profesjonalnie wykonany przez firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Zabudowa kominkowa będzie w bardzo prostej formie – przykłady pokazane są na zdjęciach obok. Zaproponowany przez nas wkład kominkowy to Kratki Antek10.

W cenie ujęte są także wszystkie niezbędne materiały instalacyjno-budowlane, a także kompleksowy montaż w promieniu maksymalnie do 100km od Zielonej Góry.

Możliwy jest także dobór innego wkładu kominkowego, a także rozbudowanie lub zmiana zabudowy kominkowej. Każdemu klientowi zapewniamy bezpłatny projekt techniczny kominka wraz z wizualizacją 3D.

Każdy z oferowanych przez nas kominków może być wykonany z wykorzystaniem elementów szamotowych w różnej formie i postaci, w konsekwencji powstaje tzw. kominek akumulacyjny (ciepły kominek) – o szczegóły zapytaj naszego konsultanta.

Ponadto możliwe jest także zastosowanie wkładu kominkowego z płaszczem wodnym, który zagrzeje wodę w instalacji c.o. oraz ciepłą wodę użytkową.

Do każdego typu kominka, z wyjątkiem wodnego, można zainstalować system dystrybucji gorącego powietrza – grawitacyjny lub wymuszony z wentylatorem kominkowym. Nie jest to już duży wydatek.

Serdecznie zapraszamy!

Montaż danego kominka po uzgodnieniu z przedstawicielem handlowym Centrum Komina.

Dokładne informacje dostępne u przedstawiciela handlowego Centrum Komina.

Od prawie 20 lat firma zajmuje się oferowaniem kominówi kominków wraz z montażem. Oprócz konkurencyjnej ceny, gwarantujemy fachowe doradztwo oraz bezpłatny projekt z wizualizacją 3D.

Zobacz podobne okazje

9500 zł

Kominek wolnostojący Austroflamm Moby z montażem

Stan: nowy

5600 zł

Nowoczesny kominek ZP1 z montażem

Stan: nowy

6375 zł

Nowoczesny kominek ZP15 z montażem

Stan: nowy

6056 zł

Nowoczesny kominek ZP2 z montażem

Stan: nowy